AKILLI OKUL TAHTA SİSTEMLERİ
OTOMOTİV
SAVUNMA SANAYİ
GÜNEŞ PANELİ MONTAJ SİSTEMLERİ
RÖMORK & TİCARİ ARAÇLAR
STADYUM KOLTUKLARI
OTOMOTİV TAVAN & BİSİKLET TAŞIMA SİSTEMLERİ

Forming Through
Innovation

AKILLI OKUL TAHTA SİSTEMLERİ
OTOMOTİV
SAVUNMA SANAYİ
GÜNEŞ PANELİ MONTAJ SİSTEMLERİ
RÖMORK & TİCARİ ARAÇLAR
STADYUM KOLTUKLARI
OTOMOTİV TAVAN & BİSİKLET TAŞIMA SİSTEMLERİ
/

Sınırların
Ötesine
Yaşalar

Kurulduğumuz  1981 yılından bu yana, metal şekillendirme, kalıp- fikstür tasarımı ve üretimi alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktayız.

Kendi bünyemizde bulunan süreç geliştirme, kalıp tasarımı, manuel ve robotik kaynak, kalıphane, pres, boru bükme, CNC lazer kesim, CNC abkant bükme ve montaj hattıyla hem yurt içinde hem de yurt dışına, başta otomotiv olmak üzere; römork , güneş enerji sistemleri, akıllı okul tahta parçaları, stadyum- oditoryum koltukları , savunma sanayisi ve bisiklet taşıyıcı-port bagaj sistemleri  gibi birçok farklı sektör için metal, paslanmaz çelik ve alüminyum parçaları üretiyoruz.

 

40 yılı aşkın bilgi birikimi ve  deneyimi , 250 üzerinde çalışanımız, 8.000m2 entegre kapalı üretim alanımız ile Yaşalar kalitesini endüstri 4.0 farkıyla 13 ülke, 150’yi aşkın farklı noktaya ulaştırıyoruz.

Devamını Oku

13 Ülkeye İhracat

250 çalışanımızla yıllık 20.000 ton çelik işliyor, işlenen çeliğin %90'ını ihraç ediyoruz. 13 ülkede 150'den fazla noktaya ulaşabildiğimiz dağıtım ağımız sayesinde, Türkiye'den dünyanın birçok noktasına Yaşalar kalitesini taşıyoruz.

13 Ülkeye İhracat

Sektörlerle
Yaşalar

Yaşalar olarak, geniş hizmet yelpazemizle; kendi alanında dünya liderlerine, metal, paslanmaz çelik ve alüminyum parçaları tedarik ediyoruz. Başta otomotiv, römork, güneş enerji sistemleri, savunma sanayisi olmak üzere akıllı okul tahtaları, raf sistemleri, stadyum- oditoryum, bisiklet taşıyıcı-port bagaj ve stadyum koltukları için ana tedarikçi konumundayız.

AR-GE

Yaşalar olarak, küresel rekabette varlığımızı sürdürülebilir kılmak için ürünlerimizi, üretim yöntemlerimizi ve teknik hizmetlerimizi sürekli geliştirmek için yüksek işlevli bir Ar-Ge Merkezi olmanın gerekliliğine inanmaktayız.

Teknoloji ve Endüstri 4.0

Dijital dönüşüm, şirket hedeflerimiz arasında yer alan ve yönetim tarafından desteklenen önceliklerimizdendir. İnsan – Süreç – Teknoloji üçgeninde insan faktörünün süreçlere olumsuz etkisinin önüne teknoloji ile geçmeye çalışıyoruz.

Kalite

Kalite yönetim sistemimizi ISO45001, ISO9001, ISO14001, ISO10002, ISO 3834, IATF16949 , Reach Beyanı standartlarının gerekliliklerini yerine getirecek şeklide belgelendirmek ve devamlı iyileştirmek ve güncel tutmak kalite anlayışımızdır.

AR-GE
Teknoloji ve Endüstri 4.0
Kalite
/