Yaşalar

KVKK Başvuru Formu

KVKK Başvuru Formu

“Yaşalar Kalıp Yedek Parça Sanayi Ticaret Ltd.Şti”

(“ŞİRKET”)

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU UYARINCA İLGİLİ KİŞİ BAŞVURU FORMU

 

Başvuru Tarihi: 

   

A.Başvuru Yapan İlgili Kişi Bilgileri

 

İsim: 
Soy isim: 
T.C. Kimlik Numarası: 
Telefon Numarası: 
E-posta: 
Adres: 

 

B. Lütfen başvurunuza vereceğimiz yanıtın tarafınıza bildirilme yönetimini seçiniz:

 

 • Adresime gönderilmesini istiyorum.
 • E-posta adresime gönderilmesini istiyorum.
 • Elden teslim almak istiyorum.

 

C. Lütfen Şirketimiz ile olan ilişkinizi belirtiniz: (Müşteri, İş Ortağı, Çalışan Adayı, Eski Çalışan, Üçüncü Taraf Firma Çalışan, Hissedar gibi)

 

 • Müşteri
 • Ziyaretçi
 • İş Ortağı
 • Diğer: ......................................................................

Şirketimiz içerisinde iletişimde olduğunuz birim: ................................................................................

Konu: ....................................................................................................................................................

 

 

 • Eski çalışanım.

 

Çalıştığım Yıllar:. .......................................

 

 

 • Diğer

 

 • İş Başvurusu / Özgeçmiş paylaşımı yaptım.

Tarih:

...........................................................................

 

 • Üçüncü Firma Çalışanıyım.

 

 


 

D. Lütfen KVK Kanunu kapsamındaki talebinizi detaylı olarak belirtiniz:

……………………..………………………….…………………………………………..…………….…………………………….….…………………..……………………..………………………….…………………………………………..…………….……………………………….…………………..……………………..………………………….……………………………………….…..…………….……………………………….…………………..……………………..………………………….…………………………………………..…………….……………………………….…………………..……………………..………………….……….…………………………………………..…………….……………………………….…………………..……………………..………………………….…………………………………………..…………….……………………………….……………..

 

 

 

Açıklama Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki taleplerinizin yazılı olarak veya Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından belirlenen diğer yöntemlerle tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Bu itibarla yazılılık koşulu kapsamında, işbu başvuru formunu tamamlayarak, imzalı bir örneğini “Demirtaş Dumlupınar, Açelya Sok. D:9, 16245 Osmangazi/Bursa” açık adresine bizzat başvurarak veya noter kanalı vb. yollarla gönderebilirsiniz. Başvuru formu, Şirket ile olan ilişkinizin tespit edilmesi, Şirket tarafından işlenen kişisel verileriniz varsa, başvurunuzu doğru ve kanuni süresi içerisinde yanıtlayabilmemiz için hazırlanmıştır. Hukuki ve cezai riskleri önlemek için Şirketimizin kimlik ve yetki tespiti yapabilmesi için ek bilgi/belge talep hakkı saklıdır. Lütfen işbu form kapsamında tarafımıza ilettiğiniz taleplerinizin doğru ve güncel olmasına dikkat ediniz. Zira iletmekte olduğunuz taleplerinize ilişkin bilgilerin doğru ve güncel olmaması ya da yetkisiz bir başvuru yapılması halinde Şirketimiz, söz konusu yanlış bilgi ya da yetkisiz başvuru kaynaklı taleplerden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.