Yaşalar <br> <span> Akademi </span>

Yaşalar
Akademi

Yaşalar Akademi, Yaşalar bünyesinde, üniversite öğrencilerinin veya yeni mezunların, teknik ve mesleki anlamda gelişimlerini sağlamak amacıyla kurulmuş bir eğitim programıdır.

 

Yaşalar Akademi’de genç mühendisler 8 aylık bir eğitim alarak iş hayatına giriş yapmış oluyor. Bu eğitim sırasında öğrenciler belirli aralıklarla tüm departmanları ve sürecleri yakından tanıma fırsatı buluyor. Departmanlar dışında, üretim alanında geçirdikleri süre ise eğitimlerinin büyük kısmını kapsıyor.

 

Eğitim boyunca tedarikçi ziyaretleri de yapan öğrenciler, gri yaka olarak adlandırılan beyaz yaka ve mavi yaka arası olarak kabul edilen bir konumda, sürecin tümünü en iyi şekilde gözlemleyerek öğrenmiş oluyor.

 

Yaşalar Akademi’ye katılanlar sadece mesleki bir eğitim almıyor. Aynı zamanda onlar sunduğumuz yabancı dil kursu imkanından da faydalanma fırsatı buluyor. İngilizce veya Almanca olmak üzere iki farklı yabancı dil seçme imkanı tanınan Yaşalar Akademi öğrencileri, seçtikleri dilde de yeterliliklerini geliştiriyor.

İş Başvuru
Formu

Ad
Soyad
Telefon
E-Mail
CV Yükle:
Mesajınız

Staj Başvuru
Formu

Ad
Soyad
Telefon
E-Mail
CV Yükle:
Mesajınız